۰۹۱۲۴۸۸۴۸۷۷
آخرین بروز رسانی : ۲۰ آبان ۱۳۹۸

مشاوره EFQM

۶ شهریور ۱۳۹۴

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

مشاوره EFQM به سازمان هایی که می خواهند در مسیر سرآمدی و تعالی سازمانی حرکت نمایند توسط تیم مجرب و متخصص مشاوره مدیریت انجام می گردد.

مشاوره خود ارزیابی EFQM

مشاور EFQM بعنوان تسهیلگر فرآیند خود ارزیابی EFQM ، سازمان را بر اساس مدل تعالی سازمانی EFQM  راهنمایی می نماید ، نقاط قوت و فرصت های بهبود سازمان در جلسات خود ارزیابی مشخص می گردد.
مشاور EFQM ،  فرآیند خود ارزیابی را با یکی از روش های خود ارزیابی شامل پرسشنامه ، کارگاهی ، پروفورما ، شبیه سازی جایز و روش های تلفیفی بر مبنای جدیدترین ویرایش مدل تعالی سازمانی EFQM 2013  ، طرحریزی و اجرا می نماید .

 

ادامه مطلب ...

تیم مشاوره ایزو 9001 ، استاندارد بین المللی ایزو را در سازمان ها و صنایع مختلف استقرار نموده و بصورت حرفه ای با استاندارد های مدیریتی و کاربرد آن در صنایع مختلف آشنا می باشد . شما ما با گرفتن مشاوره ایزو 9001 از تیم مشاور ایزو می توانید در کمترین زمان سیستم متناسب با سازمان خود را استقرار نموده و گواهینامه ایزو 9001 را اخد نمایید.

با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 در سازمان شما ، دوباره کاری ها کاهش یافته ، خواسته های مشتریان برآورده شده و رضایتمندی مشتریان  افزایش می یابد. تیم مشاوره ایزو 9001 ( مهندس محمد رحیمی یزدی )  خدمات مشاوره ایزو 9001 را با قدم های زیر در محل سازمان ها تا دریافت گواهینامه ایزو 9001 ارائه می نماید .

ادامه مطلب ...
راهنمایی مشاوره مدیریت ، اخذ گواهینامه ایزو و مشاوره تعالی سازمانی